مهاجرت به کانادا

مهاجرت تحصیلی به کانادا

مهاجرت به آلمان

اطلاعاتی کامل درباره مهاجرت کاری به آلمان

آشنایی با کشورها

  • معرفی کلی کشور فدرال آلمان
  • آشنایی کلی با شهرهای کانادا نظیر اتاوا، مونترال و نحوه ورود و دریافت اقامت
  • معرفی کشور استرالیا و جذابیت های این کشور

فرایند همکاری جهت مهاجرت امن

تهیه مدارک و مستندات لازم

در این مرحله شما می بایست بر اساس روش انتخابی خود برای مهاجرت نسبت به تهیه مدارک لازم من جمله مدرک زبان ، مدارک تحصیلی دانشگاهی ، سوابق کاری و تخصصی و غیره و ترجمه رسمی آنها و ارائه به موسسه اقدام نمایید .

انجام مشاوره حضوری و انعقاد قرارداد

پس از بررسی فرم ارزیابی و تماس کارشناسان ما ، با اخذ نوبت حضوری جهت انجام مشاوره در محل موسسه حاضر و به صورت حضوری پرونده شما مورد بررسی قرار گرفته و در صورت انتخاب روش مناسب مهاجرت قرارداد مربوطه در خصوص اراده خدمات جهت انجام پرونده شما منعقد خواهد شد

ارایه درخواست به موسسه

شما با پر کردن این فرم شامل اطلاعات هویتی و تحصیلی و مالی درخواست خود را برای ما ارسال نمایید و کارشناسان ما پس از انجام بررسی های لازم با شما ارتباط برقرار خواهند کرد .

گرفتن اقامت دایم یا شهروندی کشور مقصد

موسسه پس از اخذ ویزای کشور مقصد و ورود به آن نیز به ارائه خدمات به مشتریان خود ادامه داده و در مسیر دریافت اقامت دائم یا اخذ شهروندی کشور مقصد خدمات مربوطه را بر مبنای نوع ویزا اعم از تحصیلی ، کاری یا سرمایه گذاری معرفی و ارائه می نماید .

اقدامات لازم جهت اخذ ویزا

پس از ارائه تمامی مدارک و مستندات با ترجمه رسمی آن و در صورت لزوم اخذ مجوزهای خاص مانند اخذ پذیرش دانشگاهی یا اخذ مجوزهای سرمایه گذاری ، با اخذ وقت سفارت نسبت به گرفتن ویزای ورود به کشور مقصد اقدام خواهد شد .

اخذ پذیرش دانشگاهی

با عنایت به اینکه مهاجرت تحصیلی یکی از عمده ترین روش های مهاجرت به کشورهای مهاجرپذیر می باشد ، فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه های مربوطه با لحاظ علاقه شما ، هزینه های تحصیل ، شهر مورد علاقه شما انجام می پذیرد .